Echofon to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze protetyki słuchu. Ponad wszystko w naszej pracy cenimy sobie profesjonalizm i skuteczność. Objawia się to zarówno w naszym podejściu do klienta, jak i współpracy z dostawcami sprzętu najwyższej klasy opartego na nowoczesnej technologii.

Wady narządu słuchu dają się we znaki i utrudniają codziennie życie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wysłuchując jego potrzeb i starając się dobrać odpowiedni sprzęt. Ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki w kwestii relacji z klientami pozwala nam wciąż się rozwijać i akcentować swoją obecność na rynku już ponad dekadę.

Nasza oferta sprzedażowa obejmuje aparaty słuchowe marki Bernafon, proponującej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie protetyki słuchu. Korzystanie z aparatów słuchowych tej firmy wpływa korzystnie na podwyższenie komfortu życia naszych pacjentów.

Asortyment Echofon obejmuje również nowoczesne systemy wspomagania słuchu, systemy FM, a także budziki i telefony. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a nasi pacjenci są objęci 5-letnią bezpłatną opieką. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!