Technologie aparaty suchowe

Komfort w samolocie

Protezowanie słuchu nie musi być żadnym ograniczeniem. Pakiet „Komfort w samolocie” to program udogodnień stworzony dla osób zmagających się z niedosłuchem, które podróżują samolotem. Technologia audioprotetyczna pozwala bowiem żyć pełnią życia niezależnie od wady słuchu.

Dzisiejsza technologia pozwala na użytkowanie aparatów słuchowych w sposób wygodny i prawie nieodczuwalny. Firma Bernafon po raz kolejny odpowiada na potrzeby swoich Klientów, wprowadzając system „Komfort w samolocie”. Osoby mające zaburzenia słuchu często skarżą się na dyskomfort podczas lotu samolotem ze względu na hałas i zmiany ciśnienia. Nieprzyjemne odczucia bywają tak uciążliwe, że osoby z niedosłuchem całkowicie rezygnują z aktywności zawodowej czy zwiedzania nowych miejsc, jeżeli jest to związane z podróżami samolotem.

Program „Komfort w samolocie” to pakiet funkcji skierowany właśnie do tych osób, które chcą pozostać niezależne mimo problemów słuchowych. „Komfort w samolocie” skutecznie redukuje hałas na pokładzie, zapewniając przyjemną podróż. Odpowiedni schemat wzmacniania i tłumienia dźwięków tła akustycznego opracowany przez specjalistów firmy Bernafon pozwala cieszyć się w pełni komfortową podróżą w przestworzach, niezależnie od wady słuchu.

Funkcja jest dostępna w wybranych aparatach Juna.

Sprawdź inne technologie dostępne w aparatach słuchowych oferowanych przez Echofon: